TÜRKİYE'NİN OTOPARK HARİTASI

Şimdilik sadece İstanbul, Ankara ve İzmir'de

Nasıl Çalışır

3 adımda konumuna en yakın otoparkı bul

Konumundaki Otoparkları Ara

İl ve ilçe bilgisi girerek, konumunuza en yakın otoparkları listeleyin.

Otopark Detayları

Otoparkları kategorize ederek istediğiniz otoparkı tercih edip, fiyat karşılaştırması yaparak en uygun otoparkı seçin.

Konumu Al ve Yola Çık

Konumunuza ve kriterlerinize en uygun otoparkı bulup, tek tıkla navigasyonu başlatın.

OTOPARK ARA

KolayPark Nedir?

Türkiye'nin otopark haritası olmayı hedefleyen KolayPark.net bir otopark bulma sitesidir. Özellikle büyük şehirlerde oluşan otopark sorunu gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Bu nedenle araç sahiplerinin akıllarında hep "gideceğim yerde otopark bulabilir miyim?" sorusu vardır. Bu soru işaretini ortadan kaldırmak için öncelikle İstanbul'dan başlayacak İstanbul otoparklarını sistemimize dahil ettik.

Gideceğiniz yere göre otoparkları listeleyip, otoparkınızı seçip, navigasyonu başlatarak otoparka ulaşabileceksiniz. Üstelik sadece otoparkları listelemekle kalmadık. Açık otoparklar, kapalı otoparklar, katlı otoparklar ve yol üstü otoparklar olmak üzere 4 farklı kategoride otoparkları filtreleyebiliyorsunuz. Bu sayede tam aradığınız otoparkı bulabiliyorsunuz.

Tüm bu özellikleri eklerken cebinizi de düşündük. Sistemize dahil olan otoparkların %80'inin fiyat bilgilerini görerek, en ekonomik otoparkı bulabileceksiniz. Özellikle İstanbul otopark fiyatları büyük değişkenlikler gösterdiği için KolayPark.net sayesinde cebinizde rahat edecek. Hemen sizde otopark aramaya başlayarak, otopark aramanın kolaylığını sizde keşfedin.