Seyahatlerimizi gerçekleştirirken havalimanlarına ulaşmak özel araçlar haricinde çoğu zaman zor oluyor. Özellikle İstanbul Havalimanı konumu itibariyle toplu taşıma noktalarına uzak olduğu için genel olarak özel araçlarla ulaşım sağlanıyor. Bu nedenle bu yazımızda size İstanbul Havalimanı otoparkları ve İstanbul Havalimanı otopark ücretleri hakkında bilgi vereceğiz.

İstanbul Havaalanı otopark ücretleri halen belli bir standarta oturmadı. İstanbul Havalimanı otopark ücreti günlük 25 TL ile 63 TL arasında değişmektedir. İstanbul Havalimanı otopark konusunda çok fazla alternatif olmamasından dolayı otoparklar rekabetçi fiyat politikası izlemiyorlar. Fiyat skalası bu kadar genişken sizin için İstanbul Havalimanı otoparklarını fiyat ve kalite açısından inceledik.

 

1. İstanbul Hava Otopark

Tayakadın Otopark olarak da bilinen İstanbul Hava Otopark fiyat konusunda en rekabetçi fiyata sahip olan otoparklar arasında yer alıyor. İstanbul Havalimanı Otoparkları arasında en uygun fiyata hizmet verirken kalitede de ödün vermiyor.

İstanbul Havalimanı otopark ücretleri çok fazla değişkenlik gösterse de İstanbul Hava Otopark müşterilerine günlük 25 TL’den hizmet veriyor.

İstanbul Hava Otoparkı hakkında daha fazla bilgi almak, konum bilgisi almak ve detaylı fiyat tablosunu incelemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele


2. Otopark Checkout

İstanbul Havaalanı otoparklarından biri olan Otopark Checkout açık otoparkıyla müşterilerine 24 saat hizmet veriyor. Aynı zamanda ücretsiz servisleri ile müşterilerini en kısa zamanda İstanbul Havaalanına ulaştırıyor.

İstanbul Havaalanı otopark ücretleri arasında en uygun fiyatlılardan biri diyebiliriz. Otopark Checkout müşterilerine günlük 30 TL, 2 günlük 50 TL ve 3 günlük 75 TL’den hizmet vermektedir.

Otopark Checkout hakkında daha fazla bilgi almak, konum bilgisi almak ve detaylı fiyat tablosunu incelemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele


3. Park&Go İstanbul Havalimanı Otoparkı

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi İstanbul Havalimanı otopark ücretleri geniş bir skalaya sahip. Fakat Park&Go İstanbul Havalimanı Otoparkı ortalama bir fiyat politikası ile müşterilerine hizmet veriyor.

İstanbul Havalimanı otopark ücreti konusunda rakiplerine göre ortalama bir fiyat sunarken müşterilerine 400 araçlık açık otoparkı, 24 saat hizmeti ve 20 dakikada bir kalkan ücretsiz müşteri servisi ile hizmet veriyor.

İstanbul Havalimanı otopark ücretleri arasında nispeten uygun sayılabilecek fiyatları sahip olduğunu söyleyebiliriz. Park&Go İstanbul Havalimanı Otoparkı müştelerine günlük 40 TL, 2 günlük 50 TL ve 3 günlük 75 TL’den hizmet veriyor.

Park&Go İstanbul Havalimanı Otoparkı hakkında daha fazla bilgi almak, konum bilgisi almak ve detaylı fiyat tablosunu incelemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele


4. İstanbul Havalimanı Otoparkı

İstanbul Havalanı tarafından işletilen bu otopark İstanbul Havaalanı otopark ücretleri arasında en pahalı fiyatlandırmaya sahip otopark konumunda yer alıyor.

İstanbul Havaalanı çevresinde bulunan en büyük otopark olan İstanbul Havalimanı Otoparkı 40.000 araçlık kapalı ve açık otoparklarıyla müşterilerine 24 saat hizmet veriyor.

İstanbul Havalimanı Otoparkı ücretiden bahsedecek olursak 0-1 saat 21 TL, 1 günlük 63 TL gibi geniş ve farklı bir fiyatlandırma politikasına sahip.

İstanbul Havalimanı Otoparkı hakkında daha fazla bilgi almak, konum bilgisi almak ve detaylı fiyat tablosunu incelemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele


5. İstPark İstanbul Havalimanı Otoparkı

İstanbul Havalimanı otoparklarından biri olan İstPark İstanbul Havalimanı Otoparkı avantajlı konumuyla müşterilerine hizmet veriyor. Ücretsiz servisi ile müşterilerini 4 dakika içerisinde İstanbul Havalimanına ulaştıran bu otopark 24 saat boyunca 1000 araçlık açık otoparkıyla müşterilerine hizmet veriyor.

İstPark İstanbul Havalimanı Otoparkı hakkında daha fazla bilgi ve konum bilgisi almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele

 

Bu yazımızda İstanbul Havalimanı otoparkları ve İstanbul Havalimanı otopark ücretlerini karşılaştırdık. Aradığınız otoparka dair her şeyi kolaypark.net’ten bulabilirsiniz.