Seyahatlerimizde havayolunu kulladığımızda pek çok zaman havalimanlarına ulaşmakta güçlük çekiyoruz ve zorlanıyoruz. Bu nedenle kişisel araçlarla havalimanlarına ulaşım sağlamak zamandan tasarruf ettiriyor. Fakat havalimanı çevresindeki otoparkların arasındaki fiyat farkları maalesef cebimize tasarruf ettirmiyor. Bu yazımızda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı otoparklarından bahsedeceğiz.

Sabiha Gökçen otopark ücretleri günlük olarak 12 TL ile 54 TL arasında değişmektedir. Fiyat aralığı bu kadar fazlayken tek tek otopark gezmek yerine zamandan tasarruf sağlamanız için sizlere en uygun Sabiha Gökçen otopark fiyatlarından bu yazıda bahsedeceğiz.

 

1. Avrasya Sabiha Gökçen Otoparkı

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 500 metre uzaklıkta bulunan Avrasya Sabiha Gökçen Otoparkı 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servisleri ile müşterilerini 2 dakika içerisinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaştırıyor.

750 araçlık kapalı otopark kapasitesiyle müşterilerine 24 saat hizmet veren bu otopark Sabiha Gökçen Otopark kategorisinde bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen otopark ücretleri çok fazla değişiklik göstermesine rağmen Avrasya Sabiha Gökçen Otoparkı müştelerine en uygun fiyatı sunarak günlük 12 TL’den hizmet vermektedir.

Avrasya Sabiha Gökçen Otoparkı diğer hizmetleri hakkında bilgi almak ve detaylı fiyat tablosunu inceleyip, otopark konumunu öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele


2. Havapark Sabiha Gökçen Otoparkı

Sabiha Gökçen Otoparkları arasında en uygun fiyata sahip olan Havapark Sabiha Gökçen Otoparkı 1500 araçlık açık otopark kapasitesiyle müşterine 24 saat hizmet vermektedir.

Sabih Gökçen Havalimanı’na 4 dakika uzaklıkta olan bu otoparkın 15 dakikada bir ücretsiz müşteri servisi bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen otopark ücretleri arasında en uygun fiyata sahip olan Havapark Sabiha Gökçen Otoparkı müşterilerine günlük 12 TL’den hizmet vermektedir.

Otoparkı incele


3. EkspresPark Sabiha Gökçen Otoparkı

Sabiha Gökçen otopark ücreti konusunda ortalama bir fiyata sahip olan EkspresPark Sabiha Gökçen Otoparkı’ndan bahsedeceğiz.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1260 araçlık açık otopark kapasitesiyle müşterilerine 24 saat hizmet verip, 20 dakikada bir ücretsiz müşteri servisleri bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen otopark fiyatlarını karşılaştıracak olursak bizim için fiyat ve müşteri memnuniyeti açısından 2. sırada yer almaktadır.

EkspresPark Sabiha Gökçen Otoparkı rekabetçi bir fiyat politikası ile Sabiha Gökçen çevresindeki otoparklar arasında en uygunlarından biri durumunda. Günlük 13 TL’den hizmet veren bu otopark hakkında ayrıntılı fiyat tablosu, konum bilgisi ve diğer hizmetler hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele


4. JetPark Sabiha Gökçen Otoparkı

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 300 metre uzaklıkta bulunan JetPark Sabiha Gökçen Otoparkı rekabetçi fiyat politikası ve kaliteli hizmetiyle dikkat çekiyor.

Sabiha Gökçen otoparkları arasında yer alan JetPark Sabiha Gökçen Otoparkı müşterilerine açık otoparkıyla 24 saat hizmet vermektedir.

Sabiha Gökçen otopark fiyatları çok fazla değişiklik gösterse de fiyatlarını makul tutan bu otopark müşterilerine günlük 13 TL’den hizmet vermektedir. JetPark Sabiha Gökçen Otoparkı hakkında daha fazla bilgi almak, detaylı fiyat tablosunu incelemek ve konum bilgisi almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele


5. SözmenPark Sabiha Gökçen Otoparkı

Sabiha Gökçen otoparklarından biri olan SözmenPark Sabiha Gökçen Otoparkı 650 araçlık açık ve 100 araçlık kapalı otoparkı ile müşterilerine 24 saat hizmet vermektedir. 15 dakikada bir ücretsiz müşteri servisiyle yolcularını 4 dakikada havalimanına ulaştırıyor.

Sabiha Gökçen otopark ücreti konusunda ortalama bir fiyata sahip olan SözmenPark Sabiha Gökçen Otoparkı müşterilerine günlük 13 TL’den hizmet vermektedir.

SözmenPark Sabiha Gökçen Otoparkı hakkında daha fazla bilgi almak, detaylı fiyat tablosunu incelemek ve konum bilgisi almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele


6. Sabiha Gökçen P+R Açık Otoparkı

Sabiha Gökçen otoparkları arasında bulunan Sabiha Gökçen P+R Açık Otoparkı İsPark tarafından işletilmektedir.

1020 araçlık açık otopark kapasitesiyle müşterilerine 24 saat hizmet veren bu otopark rekabetçi bir fiyat politikasıyla müşterilerine ortalama bir fiyat sunuyor.

Sabiha Gökçen otopark fiyatları açısından diğer rakiplerine göre farklı bir politika izlemeyen bu otopark müşterilerine günlük 13 TL’den hizmet vermektedir.

Sabiha Gökçen P+R Açık Otoparkı hakkında daha fazla bilgi almak, konum bilgisi almak ve detaylı fiyat tablosunu incelemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele


7. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Otoparkı

Sabiha Gökçen otoparkları  arasında en yüksek fiyat politikasına sahip olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Otoparkı müşterilerine 4718 araçlık kapalı otopark kapasitesiyle 24 saat hizmet vermektedir.

Sabiha Gökçen otopark ücretleri arasında en yüksek fiyata sahip olan bu otopark günlük 54 TL’den hizmet vermektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Otoparkı hakkında detaylı bilgi almak, detaylı fiyat tablosunu incelemek ve konum bilgisi almak içi aşağıdaki butona tıklayınız.

Otoparkı incele

 

Bu yazımızda Sabiha Gökçen otoparkları ve Sabiha Gökçen otopark ücretlerini karşılaştırdık. Aradığınız otoparka dair her şeyi kolaypark.net’ten bulabilirsiniz.