TÜRKİYE'NİN OTOPARK REHBERİ

Kolaypark.net 6 Şehirde Hizmetinizde!

Nasıl Çalışır

3 adımda konumuna en yakın otoparkı bul

Konumundaki Otoparkları Ara

Konumunuza en yakın otoparkları listeleyin! İsterseniz il ve ilçe bilgisi girerek otoparkları listeleyebilirsiniz.

Otopark Detayları

Otoparkları kategorize ederek istediğiniz otoparkı tercih edip, fiyat karşılaştırması yaparak en uygun otoparkı seçin.

Konumu Al ve Yola Çık

Konumunuza ve kriterlerinize en uygun otoparkı bulup, tek tıkla navigasyonu başlatın.

EN YAKIN OTOPARKLARI ARA OTOPARK ARA

KolayPark Nedir?

Türkiye'nin otopark rehberi KolayPark.net bir otopark bulma sitesidir. Özellikle büyük şehirlerde oluşan otopark sorunu gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Bu nedenle araç sahiplerinin akıllarında hep "gideceğim yerde otopark bulabilir miyim?" sorusu vardır. Bu soru işaretini ortadan kaldırmak için öncelikli olarak İstanbul otoparkları, Ankara otoparkları, İzmir otoparkları, Antalya otoparkları, Balıkesir otoparkları ve Bursa otoparklarını sisteme dahil ettik.

Konumunuza ya da gideceğiniz yere göre otoparkları listeleyip, otoparkınızı seçip, navigasyonu başlatarak otoparka ulaşabileceksiniz. Üstelik sadece otoparkları listelemekle kalmadık. Açık otoparklar, kapalı otoparklar, katlı otoparklar ve yol üstü otoparklar olmak üzere 4 farklı kategoride otoparkları filtreleyebiliyorsunuz. Bu sayede tam aradığınız otoparkı bulabiliyorsunuz.

Tüm bu özellikleri eklerken cebinizi de düşündük. Sistemize dahil olan otoparkların %80'inin fiyat bilgilerini görerek, en ekonomik otoparkı bulabileceksiniz. Özellikle İstanbul otopark fiyatları, Ankara otopark fiyatları, İzmir otopark fiyatları, Antalya otopark fiyatları, Balıkesir otopark fiyatları ve Bursa otopark fiyatları büyük değişkenlikler gösterdiği için KolayPark.net sayesinde cebinizde rahat edecek. Hemen sizde otopark aramaya başlayarak, otopark aramanın kolaylığını sizde keşfedin.